Projekt Wnętrza Stylowego Domu By ArtCore Design

Czy lepiej jest budować nowy dom, czy może rozejrzeć się za ofertą deweloperów, którzy specjalizują się nie tylko w budownictwie wielorodzinnym, ale również jednorodzinnym? Warto się zapoznać z tym tekstem przed postawieniem ogrodzenia. Kilka przydatnych wskazówek może nam bardzo pomóc, by potem uniknąć rozczarowania. My budowaliśmy się pół roku temu skończyliśmy i długo myśleliśmy nad ogrodzeniem. Marzyłam drewnianym, ale wiadomo jak to jest, trochę koszta nas przerosły, więc skorzystałam z ogrodzeń plastikowych i na razie nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona, że tanim kosztem udało nam się uzyskać tak dobry efekt.
Produkty marki Z500 objęte są prawami autorskimi zgodnie z ustawą prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dziennik Ustaw nr 24 poz. eighty three z dnia 23.02.1994) zastrzega prawa autorskie i zakazuje wykorzystywania tego produktu do celów handlowych, reklamy oraz wprowadzania w nim zmian ponad wymienione w projekcie bez wiedzy i zgody podmiotu reprezentującego. Nabycie oryginalnego projektu w czterech egzemplarzach obejmuje prawo zastosowania go do budowy tylko jednego domu wyłącznie na terenie Polski. Reprezentantem marki Z500 w Polsce jest podmiot Z500 Sp. z.
Zaczeła się budowa domu pod Łodzią,który mieliśmy przyjemność zaprojektować. W zakładce projektu jak również na profilu facebookowym , prezentujemy zdjęcia z budowy. Piękny dom jest marzeniem każdego człowieka. nieruchomości też szukamy różnorakich rozwiązań, które mogą zagwarantować, że łatwiej będzie przygotować wyjątkowe, niezapomniane wnętrze. Inspiracje czerpać można z wielu stylów. Było już stylu skandynawskim czy prowansalskim , dziś przybliżymy styl art deco.
W tym projekcie nie ma zasugerowanego gabinetu (choæ w rzeczywisto¶ci najmniejsza z sypialni mog³aby pe³niæ jego rolê), jest to wiêc raczej propozycja dla rodziny, w której rodzice spe³niaj± siê zawodowo poza domem. Na strychu mamy do dyspozycji 51 m2, z których mo¿na wykroiæ dodatkowe pokoje lub pozostawiæ tê przestrzeñ do swobodnego wykorzystania. Bardzo lubiê gdy dom daje mo¿liwo¶æ zmieniania funkcji wnêtrza, na strychu mog± mieæ swoje "bazy" dzieci, mo¿na zorganizowaæ okay±cik do æwiczenia jogi albo ma³± pracowniê krawieck±- wszystko zale¿y od naszych potrzeb i marzeñ:).
Spać lubimy w mniejszych wnętrzach, które nie mogą być niskie. I tym sposobem nasz dom spełnia nasze szczegółowo przeanalizowane i bardzo uświadomione potrzeby, wszystko jedno czy typowe czy nie. W swoich projektach staramy się znaleźć balans pomiędzy Państwa preferencjami stylistycznymi a funkcjonalnością tak by stworzone wnętrze zapewniało komfort użytkowania a także cieszyło estetyką. Oferujemy różne formy współpracy od porad w doborze mebli, wykończeń i rozkładu funkcjonalnego, po kompleksowy projekt wnętrza wraz z nadzorem autorskim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Projekt Wnętrza Stylowego Domu By ArtCore Design”

Leave a Reply

Gravatar